Ofis Stilinizi Değiştirecek Akrilik Boya Önerileri

Genellikle ofis alanı çok geniş görünür. Boş duvarlar  tasarımcılar için gerçek bir ikilem olabilir. Ancak ofis duvarlarınızı akrilik kanvas boya ile dekore etmeye karar verdiyseniz emin olun doğru yoldasınız. Ofisler genellikle renk şemasını ve asmak istediğiniz tablo sayısını seçerken gerçek bir hareket alanı sunar . Profesyonel tasarımcıların verdiği ana ipuçlarından biri, bir duvara odaklanıp alanın geri kalanını gözetimsiz bırakmamaktır. Bianca Stella ile doğru rengi kolayca seçebilirsiniz, böylece  şirketinizin sahip olduğu enerjiyi yansıtabilirsiniz.

Ofis Stilinizi Değiştirecek Akrilik Boya Nasıl Seçilir?

Halihazırda tadilatları yapılmış yeni bir ofise taşındıysanız, mevcut renklere göre akrilik sanat eserlerini seçmekten başka seçeneğiniz kalmayacak. Şirketinizin faaliyet türüne bağlı olarak, resimler çok parlak görünebilir ve vizyonunuzu cesurca ifade edebilir. Öte yandan, muhafazakar bir iş yürütüyorsanız, akrilik boyalar iş tarzınızı soğuk renklerle güzelleştirebilir. Daha önce tuval üzerine akrilik ile oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır yazmıştık . Bu da doğru seçimi yapmanıza yardımcı olabilir Bazı çalışanlar haftada yaklaşık 50 saatini ofis işi yaparak geçiriyor. Bu nedenle, maksimum üretkenlik elde etmek için ofis alanı, personele ilham veren ve maksimum üretkenliklerini sağlayan yer haline gelmelidir. Bir ofis alanını dekore etmenin en büyük sırlarından biri, dinamik ve işlevsel akrilik boya tuval sanatlarının kullanılmasıdır. Birkaç akrilik boya kanvas satın alırsanız , iş yerine kısa sürede yepyeni bir hava getirebilirsiniz.

akrilik boya önerileri

Ofis Stilinizi Değiştirecek Akrilik Boya Önerileri Nelerdir?

Ofisin yeni renklerle ışıldamasını istiyorsanız akrilik boya kanvas ile doğru aydınlatma seçimine ve mekan dekorasyonuna özen göstermelisiniz. Bianca Stella ile, çağdaş soyut sanat, özellikle açık alan ofisleri için inanılmaz görünüyor. Gri veya beyaz duvarları renkli resimlerle süslemekten korkmayın. Sadece içsel yaratıcılığınıza güvenin. Büyük kanvaslar üzerine yapılan akrilik boya kanvas kesinlikle derinlik katar ve bir ofisin stilini fazla zorlanmadan anında nasıl değiştirebileceğiniz konusunda görsel bir yardımcı olabilir. Duvar ölçeği ne kadar büyük olursa görüntü boyutunun da o kadar büyük olması gerektiğini unutmayın. Ziyaretçilerinizin dikkatini belirli bir sanat eserine odaklamak istiyorsanız, bazı hafif noktalar eklemeyi deneyin.

Akrilik Boya Paleti Nasıl Kurulur?

4-6 renk seçin ve her birinden az miktarda bir palete sıkın. Akrilik boya söz konusu olduğunda, biraz uzun bir yol kat eder, bu nedenle başlamak için her renkten sadece küçük bir parça sıkın. Bu şekilde, renkler siz kullanmadan önce kurumaz ve ihtiyacınız olduğunda daha fazlasını eklemek için tüpte bol miktarda kalır. Renkleri paletin çevresinde boşluk bırakın. Bu şekilde, farklı tonları karıştırmak için paletin merkezini kullanabilirsiniz.  3 ana renkle (kırmızı, mavi ve sarı) artı siyah ve beyazla başlamayı deneyin. Veya daha doğal bir palet tercih ederseniz beyaz, sarı, kırmızı, kahverengi ve mavi ile başlayabilirsiniz. Boya bir kavanozdaysa, bir palet bıçağıyla az miktarda alın.

akrilik boya

Yeni Renkler Elde Etmek İçin Akrilik Boyayı Karıştırabilir Mi?

Ressamların bir akrilik rengi olduğu gibi, doğrudan tüpten kullanmaları nadirdir. Renk seçiminizde ince ayar yapmak için, farklı renklerden 2 damlayı paletinizin ortasına çekin ve bir bıçak veya fırça ile karıştırın. Bu, resminize kişiselleştirilmiş bir görünüm vermek için zengin tonlar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bianca Stella’nın birçok farklı renk paleti bulunmaktadır. Ofisinize renk katmak için boyaları karıştırmak yerine birçok rengin orjinal rengini kullanabilirsiniz.

  • Bir rengi biraz beyaz boya ile karıştırarak opaklığını değiştirmeden açıklaştırın. Aynı şekilde koyu mavi veya kahverengi boya ile karıştırarak renginizi koyulaştırın.
  • Çalışırken bir renk tekerleğine bakmayı deneyin. Örneğin, bir renk tekerleğine bakarsanız, kırmızı ve sarıyı karıştırmanın size parlak bir turuncu vereceğini göreceksiniz.
  • Akrilik boyalar çabuk kuruduğu için boyaları karıştırırken hızlı çalışın.